Muhteşem Modern Tasarımlar

Hayalinizdeki göz alıcı oda tasarımını yaratmanız için ilham veren modern trendler sizlere sunulmuştur. Klasik desenlerden moderne, genç ve çocuk gruplarından özel tasarımlara kadar yüzler çeşidi siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.


Kaliteli Hizmet

Çalıştığımız firmalar ürünlerinde ve üretim aşamasında uluslararası sertifikalara sahiptir ve kaliteden ödün vermez. En gelişmiş üretim teknolojilerini benimseyerek dünya kalitesinde paketleme ve kargolama sağlar. Böylece satış sonrasında da kullanıcılarda tam memnuniyete ulaşılır.


Derin İşleme Tekniği

Doğa fotoğrafları ve materyellerinden ilham alınarak detaylı ve hassas baskı teknolojisi kullanılır. Bu teknoloji ile her detay en ince ayrıntısına kadar size yansıtılır. Duvar kağıtlarımızın güzel dokuları iç tasarımınızı zenginleştirecektir.


Doğa Önce Gelir

Kağıtlar üretim aşamasında doğayı korumaya kendini adamıştır. Bu hedefimizi sağlamak için sadece etik ve onaylı malzemeler kullanılır. Boyalarımız SOLVENT, FTALAT İÇERMEZ. Kullanılan boylar koku yapmaz.


Garanti

Duvar kağıtlarımızın, duvarda kalma ömrü 15 yıldır. Boya ile kıyaslandığında uzun vadede maliyet açısından oldukça avantajlıdır.
Evinizin bütün duvarlarında duvar kağıdı kullanılması, ses ve ısı yalıtımı konusunda artı avantaj sağlamaktadır. Duvar kağıdı değiştirilmek istendiğinde zemin, yeniden duvar kağıdı uygulamaya hazır hale getirilir (zemin garantisi). Alt zeminden yüzeye herhangi bir nem yada rutubet gibi durumlar yaratmaz. Temizlenmesi kolaydır. Suya ve güneşe dayanıklılığı yüksektir. Altın ve gümüş gibi metalik renklerde oksitlenme ihtimali söz konusu değildir.


Sipariş / Order