Evimizde dekorasyon anlayışımızı gösterdiğimiz odalardan olan yatak odalarındaki eşyaları göz önüne aldığımızda en dikkat çekici olan kuşkusuz yataklardır. Dekorasyon stiline ek olarak dinlenme amacında da önemli olan yataklar, çeşitli ögelerle daha şık ve işlevsel gösterilebilir. Yatak örtüsünün birinci amacı da buradan geliyor; yatakları örtmek ve daha şık göstermek.

Kalın birçok kumaşı kullanarak yatak örtüsü yapılmaktadır fakat pamuk ve polyester karışımı ürünler daha fazla tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise polyester içerikli kumaş daha direkli duruş sergilediğinden yatak üzerinde daha güzel duracaktır. Genel anlamda yatak örtülerinin içerisinde elyaf bulunmakta ve daha dolgun bir görünüm elde edilmektedir.

Nefes alabilen ince dokusu ve yüksek emiciliği ile uyku saatlerinizi taçlandıran Taç ve Vinaldi yatak örtülü nevresim takımları, parlak renklerini ve canlı desenlerini uzun süre koruyor. İçeriğinde insan sağlığına zararlı bir madde bulunmayan Taç ve Vinaldi nevresim takımları, modern stillere sahip yatak örtüleri ile kombin bir şekilde satışa sunuluyor.

Yatak örtülü nevresim takımlarını, çamaşır makinesinde 30°C’de yıkayabilir ve orta ısıda ütüleyebilirsiniz. Ağartıcı kullanmamanızı ve kuru temizleme yapılmamasını önemle öneriyoruz.


Sipariş / Order